Iedvesmojoši apģērbi un dzīvesstila piederumi Tavai ikdienai

PIENALOTÉ zīmola radītie produkti ir kā Tavs labākais draugs un iedvesmas dzirksts, kas ir kopā ar Tevi ikdienas gaitās, svarīgos dzīves brīžos vai arī vienkārši baudot brokastu kafiju. Tas nav tikai apģērbs vai krūzīte - tā ir draudzība, radošums un motivējošs spēks, ko Tev sniedz izvēlētā dzīvnieka attēls uz apģērba, krūzītes, plakāta vai uzticamās pierakstu klades.

PIENALOTÉ pārstāv Indie design kustību - visi apģērbi ir ar unikālu pievienoto vērtību, izgatavoti ierobežotā skaitā. Zīmols savu darbību veic jau vairākus gadus: pirmsākumā tika radīti ar otu un tekstila krāsām apgleznoti T-krekli un legingi. Šobrīd apģērbu piedāvājumā ir arī džemperi, kleitas, tunikas, u.c.  Apdrukas uz apģērbiem lielākoties tiek veiktas sietspiedes tehnikā ar dabai draudzīgām un kvalitatīvām tekstila krāsām. Visi iegādājamie apģērbi ir šūti pēc dizaineres izstrādātām piegrieztnēm un apdrukāti ar pašas tērpu autores zīmēto dzīvnieku grafiku dizainiem.

Zīmola pamatbūtība balstās uz cilvēku mijiedarbību ar visu dzīvo un dabisko mums apkārt, par pamatu izvēloties apdrukas ar dzīvniekiem un dabas motīviem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.